foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Vítejte ve světě závlahy

Přihlášení

  • PGJ-04
    PGJ-04
    356,95 Kč
    Varianty

Obchodní podmínky Závlaha trávníků
Závlaha trávníků

Doprava

Zboží dopravujeme přepravní společností PPL nebo našimi firemními auty.Objemnější zásilky Toptransem. V případě, že doručené zboží má poškozený obal, je Vaším právem zásilku odmítnout, nebo zkontrolovat za přítomnosti přepravce, zda nedošlo k poškození Vámi objednaného výrobku.

Platební podmínky, ceny, faktury
Veškeré ceny uvedené v internetovém obchodě i na faktuře jsou koncové. K Vaší objednávce bude přiložena faktura, ve které budou uvedeny veškeré její podrobnosti spolu s cenami za jednotlivé tituly. Faktura slouží zároveň jako dodací list. Zboží je zasíláno na dobírku, k ceně je účtováno poštovné a balné ve výši 150 ,– Kč , vyjímkou je zboží nadměrných rozměrů a zboží o hmotnosti nad 20kg. Při objednávce zboží o hmotnosti nad 20kg a nadměrných rozměrů je přeprava kalkulována dle tarifů přepravních společností.

Záruční a reklamační podmínky
Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními Zákona, činí tedy 24 měsíců, s výjimkami stanovenými zákonem.

Vyřízení reklamace:

Reklamace se uplatňují v sídle prodávajícího – Pyramida s.r.o.,Domažlická 167, 318 00 Plzeň (kamenná prodejna)

Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty se kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu. Za situace, kdy je potřeba zboží zaslat prodávajícímu, si kupující ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného a dostatečně chránícího obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy křehkého zboží a označí zásilku příslušnými symboly. Nárok na uplatnění záruky zaniká v případě neodborné montáže nebo neodborného uvedení zboží do provozu, stejně jako při neodborném zacházení s ním, tj. zejména při:
* porušení ochranných pečetí a nálepek, pokud na výrobku jsou
* používání zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry parametrům uvedeným v dokumentaci ke zboží

Odstoupení od smlouvy

Zákazník má dle obchodního zákoníku právo na vrácení zboží do 14 dnů (odstoupení od smlouvy) bez uvedení důvodu - při objednání zboží v našem internetovým obchodě.

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu podnikatel bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem.


V souladu s již uvedeným zákonem je povinností zákazníka:

* kontaktovat nás a písemně a srozumitelně uvést, že žádá o odstoupení od smlouvy
* vrátit zboží kompletní, včetně příslušenství a veškeré dokumentace (doklad o koupi, záruční list, dodací list, ..).
* zaplatit náklady spojené s vrácením zboží. Zboží poslané na dobírku nebude naší firmou přijato. Doporučujeme zboží pojistit a také zabalit (navíc k originálnímu balení), aby během přepravy nedošlo k poškození obalu ani výrobku.

Ochrana osobních dat

Veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a nebudou zveřejněny ani předány dalším osobám či společnostem. Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popř. ověření nejasností v objednaném zboží a k jejímu ověření.


Kamenná prodejna
Pyramida s.r.o., Domažlická 167, Plzeň 318 00


O prodejci
Kontakt